197 | LESNÍ PRÁCE
BOHÁČEK Karel (1886 – 1928)
- starting price: 6 000 CZK
- hammer price: 6 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 35 x 32 cm, rámováno, datace - okolo 1918, signováno vpravo dole K. Boháček.